Nabídka služeb Re-start v prodeji nemovitostí

Špičkové realitní služby orientované na výkon

Nemovitost prodáte rychleji, než jinde

Máme databázi stovek aktivních zájemců, využíváme všechny inzertní servery, aktivně propagujeme každou nemovitost

Pomůžeme Vám navýšit prodejní cenu o 10-15 %

Kvalitní nafocení, videoprezentace, ale i profesionální webová prezentace Vám pomohou prodat nemovitost za vyšší cenu

Neplatíte nám žádné provize

Za kompletní realitní servis nám nic neplatíte, všechny náklady spojené s prodejem platí kupující až po podpisu kupní smlouvy

Chci prodat nemovitost

★★★★☆ 91 % klientů nás doporučuje

Chci prodat nebo pronajmout nemovitost

Zajistíme dokonalou prezentaci Vaší nemovitosti. Využijeme všechny možnosti inzerce a moderních marketingových postupů, abychom oslovili co nejvíce potenciálních zájemců. Kupce nalezneme v průměru do dvou až tří měsíců od začátku inzerce.

Chci prodat nemovitost

Chci prodat ihned

Potřebujete prodat opravdu rychle? Nabízíme možnost přímého výkupu nemovitosti až za 90 % tržní ceny a do 7 dnů. Nemusíte zdlouhavě inzerovat, absolvovat prohlídky, ani platit provizi realitní kanceláři. Peníze pro výplatu máme ihned k dispozici.

Chci prodat ihned

Chci koupit nebo pronajmout nemovitost

Hledáte bydlení ke koupi nebo nájmu? Pomůžeme Vám ho najít! Zároveň disponujeme databází dosud neveřejných nemovitostí, které Vám můžeme nabídnout. Stačí nám říct, jaký typ bydlení, v jaké lokalitě a za jakou cenu hledáte, o zbytek se už postaráme.

Chci koupit nemovitost

Potřebuji cenový odhad

Zajistíme pro Vás precizní odhad tržní ceny. Vycházíme přitom nejen z historie prodejů a ceny inzerovaných nemovitostí v okolí, ale bereme v potaz také celou řadu dalších faktorů, které ovlivňují cenu. Tržní cenový odhad Vám vypracujeme nejpozději do 48 hodin – zcela zdarma.

Potřebuji pomoc s financováním

Potřebujete vyřešit financování pro nákup nemovitosti? Spojíme Vás s prověřenými hypotečními speciality, kteří jsou schopni vymyslet financování na míru tak, abyste na bydlení dosáhli, ale zároveň neohrozili své rodinné finance a stabilitu.

Potřebuji poradit

Chcete se nás jen na něco nezávazně zeptat? Jsme tu pro Vás. Rádi s Vámi probereme jakékoliv otázky týkající se prodeje a koupě nemovitostí, investicí do nich, ale i výběru vhodného nájemníka.

Spolupráce s developery

Prodáváte novostavbu ve fázi realizace? Máte k prodeji soubor stavebních pozemků, nebo třeba několik apartmánů na jednom místě? Připravíme pro Vás kompletní výkonovou prodejní strategii, zajistíme profesionální prezentaci, efektivní inzerci a vyřídíme celý prodej za Vámi stanovenou cenu. Za naše služby nám neplatíte, jsou zdarma. Provizi obdržíme až za úspěšný prodej.

Realitní fullservis

  • pomůžeme Vám maximálně využít potenciál stávající nemovitosti
  • převezmeme správu Vaší nemovitosti a zajistíme všechny potřebné služby
  • připravíme inzerci a najdeme Vám důvěryhodného a dlouhodobého nájemce
  • provedeme revizi stávajících nájemních smluv a navrhneme úpravy
  • pravidelně Vám budeme reportovat a vyhodnocovat výsledky
  • garantujeme Vám 100% obsazenost vaší nemovitosti nájemníky

Chci prodat nemovitost

★★★★☆ 91 % klientů nás doporučuje